Služby

Masáže

Rekondiční masáže  jsou relaxační masáže, určené zejména lidem, kteří mají, díky jednostranné zátěži, namožené konkrétní svalové skupiny. Mezi nejčastěji masírované partie patří šíje a záda, které trpí při sedavém způsobu života, ale samozřejmě lze masírovat celé tělo. Masáže kromě zlepšení fyzického stavu zlepšují i stav psychický i celkový vzhled.

Sportovní masáže prokrvují a prohřívají svalové partie a tím stimulují tělo před sportovním výkonem. Jsou intenzivnější než masáže rekondiční.

Anticelulitidové masáže jsou masáže speciálním anticelulitidovým olejem, při kterých se manuálně rozrušuje podkoží celulitidou postižených partií, a tím umožní vyplavení toxinů lymfatickým systémem. Opoti přístrojovým masážím mají manuální masáže tu výhodu, že lze přesně rozpoznat,  kde je podkoží více či méně zaneseno a lze se tak intenzivně věnovat potřebným oblastem. Po masáži následuje zábal ze skořice či ozonu, které působí jako stimulant po provedené masáži.


Nutriční terapie

Redukci nadváhy je důležitou součástí zdravého životního stylu. Nenásilnou formou se naučíte, jak správně jíst, aby tělo dostalo všechny potřebné živiny a přitom jste netrpěli hlady a necítili únavu nebo chutě na sladké. Součástí je vážení na bioimpedační váze Tanita, zjištění poměru jednotlivých typů tkání (tuk, svaly, voda...). Nabízíme také jídelníček na míru přesně podle vašich nutričních potřeb. Před první konzultací je důležité znát stravovací návyky klienta, proto požadujeme záznam jídelníčku cca 4-6 dní. U dětských pacientů je nutný doprovod zákonného zástupce.

Nabírání na váze se využívá nejčastěji u lidí kteří mají problémy s příjmem potravy, u lidí s nízkou váhou (např. po operačním výkonu), u starších lidí nebo u sportovců, kdy je žádoucí nárůst svalové hmoty.

Zdravotní diety jsou léčebné diety které neodmyslitelně doplňují klasickou léčbu nemocí, poakutních stavů či stavů po lékařském výkonu. Mezi nejčastější indikace k léčebné dietě patří např. diabetes, dna, osteoporóza, žaludeční varixy, pankreatitida a další onemocnění. Speciální výživu potřebují také těhotné a kojící maminky, alergici a další skupiny.