Děkuji, že jste zavítali na naše stránky. Dovolte mi představit se.

Jmenuji se Libuše Čehylová a jsem registovaný nutriční terapeut. Diplom jsem získala po tříletém studiu na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze. Nabízím své služby všem, kteří chtějí zhubnout nebo přibrat, i těm, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Dále pak lidem se zdravotními problémy, které lze zmírnit účinnou dietou pro konkrétní zdravotní obtíže (diabetes, osteoporóza, dna, pooperační stavy....).

Jsem také absolventem akreditačního masérského kurzu v Praze se specializací na zdravotní, sportovní a rekondiční masáže a na velmi oblíbenou a účinnou manuální anticelulitidovou masáž.

Nově otevřené Zdravé studio se nachází v Hekrově ulici poblíž stanice metra Háje. Jsme BABY FRIENDLY studio, můžete u nás podstoupit masáž nebo nutriční poradenství i v doprovodu svých dětí, pro které je připraven dětský koutek. K masáži či konzultaci vám nabídneme čaj nebo kávu zdarma.

Výhodnější ceny můžete získat v podobě permanentek či balíčků služeb. Chcete-li někoho potěšit naší masáží či nutričním poradenstvím, můžete zakoupit dárkový poukaz.

Doufám, že budete s mými službami spokojeni a těším se na Vaši návštěvu.